Něco o mně

Jmenuji se Alina Bokoch a zabývám se estetickou dermatologií. Mým cílem je pomoct každému pacientovi podtrhnout jeho jedinečnost, jež mu byla dána. Estetické dermatologii se věnuji sedm let a má práce je i mojí vášní. V mé praxi jdeme s klienty proti proudu času. V dnešní uspěchané době je těžké zachovat zdravou a krásnou pleť. Ta je jedinečná a ve své ordinaci se jí s každým pacientem snažím co nejvíce podtrhnout. Estetická dermatologie je moderní alchymií. Ráda pomáhám mým klientům s problémy pleti jako jsou akné, jizvy nebo vypadávání vlasů, jež je trápí. 

Abych byla schopna nabídnout svým klientům to nejlepší možné řešení, tak se snažím udržet krok s moderními trendy v dermatologické medicíně, pravidelně se vzdělám a učím se novým postupům. Ve své praxi estetické dermatologie kombinuji moderní neinvazivní přístrojová ošetření s injekčními metodami a niťovým liftingem. Dávám klientům tímto možnost pozastavit čas stárnutí a cítit se co nejvíce svěže a mladistvě. Také se těmito metodami dá docílit přirozeně působícího vzhledu v harmonii se zbytkem těla. Jen tak se dá dosáhnout dlouhodobě přirozeně vypadajícího vzhledu, díky kterému klient může sklízet pozitivní reakce a komplimenty svého okolí. 

Mými hodnotami jsou šetrnost, preciznost a individuální přístup. Záleží mi na tom, aby každý můj pacient odcházel maximálně spokojený a šťastný ze svého nově nabytého vzhledu. Každý klient má totiž své přání, s kterým přichází do mé ordinace kde, hledáme společně možnost, jak dojít k jeho vysněnému vzhledu. Mým cílem není měnit k disharmonii, nýbrž vše sladit do půvabného celku. Ve volném čase se věnuji malbě obrazů a mám nesmírně ráda přírodu, která je mojí inspirací, stejně tak jako má rodina.