Stimulace pleti

I zítra budete vypadat mladistvěji než dnes. Metody stimulace pleti mi umožnují Vám zajistit dlouhodobě mladistvý a odpočatý vzhled přírodní cestou. Pro ošetření pleti pomocí kožní stimulace nabízím ve svém portfoliu 4 typy.

SKINBOOSTER

 

PLAZMA TERAPIE

 

MEZOTERAPIE

 

BIOREVITALIZACE

SKINBOOSTER

Toto ošetření se zaměřuje na hydrataci a omlazení pleti. Při zákroku aplikuji kyselinu hyaluronovou pomocí mikrojehliček do pleti na obličeji, krku, dekoltu a hřbetů rukou. Tento zákrok poskytuje pleti péči, hydrataci a omlazení zevnitř a ne, jako většina podobných procedur, jen na povrchu pokožky. Pokožka je po ošetření intenzivně hydratovaná a pružná.

PLAZMA TERAPIE

Tato procedura působí na buněčné úrovni a je prováděna pomocí vlastní plazmy klienta. Krevní plazma obsahuje vysokou koncentraci růstových faktorů, jež zlepšují vzhled, strukturu a pružnost pleti. Metodu provádím především v obličeji, na krku, dekoltu, hřbetů rukou a kolenech či pažích. Tato metoda je velice dobře účinná i při ošetření jizev po akné. Terapii je vhodné opakovat vícekrát pro dosažení optimálního a dlouhodobého výsledku.

MEZOTERAPIE

Jde o velice účinnou proceduru s anti-age účinky. Při tomto zákroku vpravím do pokožky regenerační a výživné roztoky, které podporují tvorbu kolagenu a elastinu. Tyto látky velice účinně vypínají kůži na obličeji, krku, dekoltu, hřbetech rukou, ale i na kolenou či pažích. Velmi pozitivně působí i při ošetření jizev po akné a při podpoře růstu vlasů. 

BIOREVITALIZACE

Tato procedura omlazuje pleť pomocí kyseliny hyaluronové a krevní plazmy. Obě to jsou látky tělu vlastní a velice účinné. Výsledkem zákroku je hloubková hydratace a dlouhodobé zlepšení elasticity pokožky.